Er op uit

Bekijk hier welke voorstellingen er binnenkort bij jou in de buurt spelen!

Theater is toch het mooist om live te beleven.

TEKST

18-7-2024  Boomwhakalaa!!, Drumdrumdrum
De Botteloef, Amsterdam
20-7-2024  Rokkerol, Efrem Stein
Op De Wolken, Gent
21-7-2024  KOLO, Drumdrumdrum
Stichting Wonderfeel, Bussum
21-7-2024  Toedelejoe, Efrem Stein
,
21-7-2024  DiscoDip, Efrem Stein
Op De Wolken, Gent
21-7-2024  De verwende prinses, Theater Popidou
Studio De Bakkerij, Rotterdam
22-7-2024  Fa so la ti doos, Cie Selderie
Op De Wolken, Gent
23-7-2024  Mooi voor schut, Oortwolk
Lakenmetershuis, Gent
23-7-2024  Vlieg eens vlug, Bram van Beusekom
Op De Wolken, Gent
24-7-2024  Vlieg eens vlug, Bram van Beusekom
Op De Wolken, Gent
24-7-2024  Mooi voor schut, Oortwolk
Lakenmetershuis, Gent
24-7-2024  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Lakenmetershuis, Gent
25-7-2024  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Lakenmetershuis, Gent
25-7-2024  De verwende prinses, Theater Popidou
Lakenmetershuis, Gent
26-7-2024  De verwende prinses, Theater Popidou
Lakenmetershuis, Gent
26-7-2024  Op Jacht, Tijgerorkest | Stichting Music to the Youth
Gentse Feesten, Gent
27-7-2024  Het zonnetje in huis, Oortwolk
De Parade Utrecht, Utrecht
8-8-2024  Tadadaaa!!, Drumdrumdrum
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
11-8-2024  KOLO, Drumdrumdrum
Slottuintheater, Zeist
15-8-2024  Tuinbazen, Theatergroep Dender
Openluchttheater Mariahout, Mariahout
16-8-2024  Lach niet, Koek & Ui
Korein Zwijssenstraat, Best
23-8-2024  KOLO, Drumdrumdrum
Palmenkas Stadkweektuinen Haarlem, Haarlem
24-8-2024  Spring spring springen, Jasper Smit
Stichting Festiviteiten 's-Gravendeel, 's-Gravendeel
30-8-2024  Ik heb een heel vies woord geleerd!, Jasper Smit
Bibliotheek Z-O-U-T Maarn, Maarn
31-8-2024  Op Jacht, Tijgerorkest | Stichting Music to the Youth
Theater- en Congrescentrum de Tamboer, Hoogeveen
1-9-2024  KOLO, Drumdrumdrum
Castellum Hoge Woerd, Utrecht
1-9-2024  Ietsmetnefiets, Cie Selderie
Fort Werk aan het Spoel, Culemborg
1-9-2024  Zirkoes Fantaztika, Heer Otto
Kindertheaterwerkgroep Raadsherenbuurt, Leiden
1-9-2024  Kleur!, Petite Klassiek
Opera Aan Zee Festival, Noordwijk
7-9-2024  Chocokrokodil, Jeroen Schipper
Zinder, tiel
8-9-2024  Hermannosaurus Rex, De Hermannen
Stichting Openluchttheater Engbergen, Voorst
14-9-2024  Ik heb een heel vies woord geleerd!, Jasper Smit
Grazende Zwaan, Nieuw-vennep
15-9-2024  Badderzee (GROOT), Jeroen Schipper
Openluchttheater Elsrijk, Amstelveen
20-9-2024  Lach niet, Koek & Ui
dorpsfeest spaarndam, Spaarndam
21-9-2024  & Julia, Groot Gezelschap
Zuidervermaning, Westzaan
27-9-2024  Laat me met rust, Jasper Smit
Theater Walhalla, Rotterdam
28-9-2024  Een ober van niks - voorleesvoorstelling, Jansen & de Boer
Papenstraat Theater, Zwolle
29-9-2024  Beer en de honingboom, Jeroen Schipper
Laak Theater, Den Haag
29-9-2024  Pinokkio, Gesneden Koek
Theater Idea, Soest
29-9-2024  Laboratorium EINSTEIN en de stinkstad, Heer Otto
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
29-9-2024  Klassiek voor kleintjes & REIS!, Krulmuziek
Bibliotheek Winterswijk, Winterswijk
29-9-2024  WIJZER, Dansgezelschap Rafaela
Het Kielzog, Hoogezand
1-10-2024  FERM, Wildpark
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
2-10-2024  FERM, Wildpark
Verkadefabriek, 's-Hertogenbosch
2-10-2024  De verwende prinses, Theater Popidou
Bibliotheek Delfshaven, Rotterdam
3-10-2024  De verwende prinses, Theater Popidou
Bibliotheek Charlois, Rotterdam
3-10-2024  In Het Oog van de Orkaan, Amazones
Zaal 3, Den Haag
4-10-2024  BOUT, Plan d-
Mainz, Mainz
5-10-2024  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
Bibliotheek Oostland - Cultura, Nootdorp
5-10-2024  & Julia, Groot Gezelschap
School 7, Den Helder
6-10-2024  Rare Snuitert, Onder het Buro & Ayla en Willemijn
Verhalenhuis Haarlem, Haarlem
6-10-2024  Pinokkio, Gesneden Koek
Kaleidoskoop Nieuwkoop, Nieuwkoop
6-10-2024  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
Musis en Stadstheater Arnhem, Arnhem
6-10-2024  Beer en de honingboom, Jeroen Schipper
Theater Kerkrade, Heerlen
6-10-2024  Ik heb een heel vies woord geleerd!, Jasper Smit
Cultuurhuis de Eendracht, Gemert
6-10-2024  Klassiek voor Kleintjes, Krulmuziek
Stichting Kamermuziek Festival Hoorn, Hoorn
6-10-2024  40rovers, Onder het Buro & TG Griot
MIMIK, Deventer
6-10-2024  Peter zonder wolf, Mark Van Vliet
Bibliotheek Rotterdam, Rotterdam
6-10-2024  De verwende prinses, Theater Popidou
Theater 't Web, Bleiswijk
6-10-2024  Kleur!, Petite Klassiek
Theater Walhalla, Rotterdam
6-10-2024  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Natlab, Eindhoven
7-10-2024  Pinokkio, Gesneden Koek
Veluvine, Nunspeet
8-10-2024  Pinokkio, Gesneden Koek
Veluvine, Nunspeet
8-10-2024  Tuinbazen, Theatergroep Dender
Openbare Basisschool De Ranonkel, Someren
8-10-2024  De verwende prinses, Theater Popidou
Bibliotheek Rozenburg, Rotterdam-Rozenburg
8-10-2024  Kinderboekenweek Jeroen Schipper, Jeroen Schipper
Mgr. Zwijsenschool, Kerkkdriel
9-10-2024  De verwende prinses, Theater Popidou
Bibliotheek Ommoord, Rotterdam
9-10-2024  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Theater De Hofnar, Valkenswaard
11-10-2024  & Julia, Groot Gezelschap
Multifunctioneel Centrum (MFC) De Standaert, Standdaarbuiten
11-10-2024  Laat me met rust, Jasper Smit
Stichting De Groene Zwaan, De Rijp
12-10-2024  Beer en de honingboom, Jeroen Schipper
Cultureel Centrum Onder de Linden, Middenbeemster
12-10-2024  Op Jacht, Tijgerorkest | Stichting Music to the Youth
Van Cappellenhuis, Capelle aan den IJssel
12-10-2024  WIJZER, Dansgezelschap Rafaela
SSBU, Utrecht
13-10-2024  De verwende prinses, Theater Popidou
De Goudse Schouwburg, Gouda
13-10-2024  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
De Bibliotheek Enschede Prismare (Theater Prismare), Enschede
13-10-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Theater de Kamers, Amersfoort
13-10-2024  Katton, Bram van Beusekom
Vermaning Wormerveer, Wormerveer
13-10-2024  Rare Snuitert, Onder het Buro & Ayla en Willemijn
Stichting TOP Bemmel, Bemmel
14-10-2024  Laat me met rust, Jasper Smit
CulturA & Zo, Nootdorp
14-10-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
St Carolusschool, Soesterberg
14-10-2024  Tuinbazen, Theatergroep Dender
DRU Industriepark, Ulft
15-10-2024  Tuinbazen, Theatergroep Dender
DRU Industriepark, Ulft
15-10-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
CBS de Werveling, Soest
15-10-2024  40rovers, Onder het Buro & TG Griot
Munttheater Weert, Weert
15-10-2024  Laat me met rust, Jasper Smit
CulturA & Zo, Nootdorp
16-10-2024  Lach niet, Koek & Ui
Schotse Kerk, Rotterdam
17-10-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Basisschool de Wegwijzer, Soest
17-10-2024  Laat me met rust, Jasper Smit
CulturA & Zo, Nootdorp
18-10-2024  & Julia, Groot Gezelschap
Multifunctioneel Centrum (MFC) De Standaert, Standdaarbuiten
19-10-2024  Pinokkio, Gesneden Koek
DOK6 Theater, Panningen
20-10-2024  Rokkerol, Efrem Stein
De Mess, Naarden
20-10-2024  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
C Punt, Hoofddorp
20-10-2024  Zwerfhonden, Plan d-
Zwolse Theaters, Zwolle
20-10-2024  FERM, Wildpark
Maaspodium, Rotterdam
21-10-2024  Zwerfhonden, Plan d-
Zwolse Theaters, Zwolle
21-10-2024  Spaghetti alla Callas, Petite Klassiek
De Nobelaer, Etten-Leur
21-10-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
CBS De Wegwijzer, Wijk bij Duurstede
21-10-2024  Mooi voor schut, Oortwolk
Basisschool De Hoeksteen, Honselersdijk
21-10-2024  Laat me met rust, Jasper Smit
CulturA & Zo, Nootdorp
22-10-2024  Mooi voor schut, Oortwolk
Rooms-Katholieke Basisschool (RKBS) De Verburch-hof, Poeldijk
22-10-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
OBS De Horn, Wijk bij Duurstede
22-10-2024  FERM, Wildpark
De Nobelaer, Etten-Leur
23-10-2024  Mooi voor schut, Oortwolk
De Zeester, Monster
24-10-2024  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Theater De Schalm, Veldhoven
24-10-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Rooms Katholieke Basisschool (RKBS) Sint Carolus, Cothen
25-10-2024  Laat me met rust, Jasper Smit
Theater De Blauwe Kei, Veghel
26-10-2024  Vlieg eens vlug, Bram van Beusekom
Cultureel Centrum Jan Van Besouw, Goirle
26-10-2024  DiscoDip, Efrem Stein
Theater het Kruispunt, Barendrecht
27-10-2024  Vlieg eens vlug, Bram van Beusekom
Zinder, tiel
27-10-2024  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
't Mozaïek, Wijchen
27-10-2024  Beer en de honingboom, Jeroen Schipper
Theater Kikker, Utrecht
27-10-2024  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Verhalenhuis Haarlem, Haarlem
27-10-2024  Topsy Turvy, NeverLike
Theaters Tilburg, Tilburg
27-10-2024  Lange tanden, Theater Popidou
Stadspodium Go Leerdam, Leerdam
27-10-2024  REIS, Krulmuziek
BREStheater, Brielle
28-10-2024  Beer en de honingboom, Jeroen Schipper
Theater Kikker, Utrecht
28-10-2024  Topsy Turvy, NeverLike
Maaspodium, Rotterdam
29-10-2024  BOUT, Plan d-
Theater Dakota, Den Haag
29-10-2024  Katton, Bram van Beusekom
Rabarber, de theaterschool van Den Haag, Den Haag
29-10-2024  Peter zonder wolf, Mark Van Vliet
Theater Kikker, Utrecht
30-10-2024  Peter zonder wolf, Mark Van Vliet
Theater Kikker, Utrecht
30-10-2024  Vis Vos Vogel, Jeroen Schipper
Cultureel Centrum Evertshuis, Bodegraven
30-10-2024  Tadadaaa!!, Drumdrumdrum
Huis van Ermelo, Ermelo
30-10-2024  Katton, Bram van Beusekom
Rabarber, de theaterschool van Den Haag, Den Haag
31-10-2024  Anne, 12 jaar, wordt een groot succes, Wildpark i.s.m. Anne van der Steen
Studio De Bakkerij, Rotterdam
31-10-2024  40rovers, Onder het Buro & TG Griot
Maaspodium, Rotterdam
31-10-2024  WIJZER, Dansgezelschap Rafaela
Theater De Vaillant, Den Haag
31-10-2024  In Het Oog van de Orkaan, Amazones
,
1-11-2024  Topsy Turvy, NeverLike
Stadsschouwburg de Harmonie, Leeuwarden
2-11-2024  Zwerfhonden, Plan d-
Maaspodium, Rotterdam
2-11-2024  Tuinbazen, Theatergroep Dender
Theater Kikker, Utrecht
2-11-2024  Hermannosaurus Rex, De Hermannen
Cultuurhuis de Eendracht, Gemert
2-11-2024  In Het Oog van de Orkaan, Amazones
Stadsschouwburg Utrecht, Utrecht
3-11-2024  De verwende prinses, Theater Popidou
Theater de Stoep, Spijkenisse
3-11-2024  Hermannosaurus Rex, De Hermannen
SSBU, Utrecht
3-11-2024  Tuinbazen, Theatergroep Dender
Theater Kikker, Utrecht
3-11-2024  REIS, Krulmuziek
Kantine Walhalla, Rotterdam
4-11-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Zwanengat, Vianen
5-11-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Christelijke Basisschool (CBS) De Rank, Meerkerk
5-11-2024  Peter zonder wolf, Mark Van Vliet
Stichting Agora Rucphen, Rucphen
7-11-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Basisschool De Voorhof, Vianen
8-11-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Basisschool Het Avontuur Hagestein, Hoef en Haag
9-11-2024  Bliep Bliep, Theatergroep Dender
Stichting Zuidervermaning Westzaan, Westzaan
10-11-2024  Vlieg eens vlug, Bram van Beusekom
Jeugdtheater Harderwijk, Harderwijk
10-11-2024  DiscoDip, Efrem Stein
Amstelveens Poppentheater, Amstelveen
10-11-2024  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
Cultura Ede, Ede
10-11-2024  REIS, Krulmuziek
Theater- en Congrescentrum de Tamboer, Hoogeveen
10-11-2024  Spring spring springen, Jasper Smit
De Mess, Naarden
15-11-2024  Laat me met rust, Jasper Smit
Haaksbergs Onderwijs Overleg (H2O), Haaksbergen
17-11-2024  REIS, Krulmuziek
Parktheater Eindhoven, Eindhoven
17-11-2024  Peter zonder wolf, Mark Van Vliet
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
19-11-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
De Meerpaal, Dronten
20-11-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
De Meerpaal, Dronten
23-11-2024  Een ober van niks - voorleesvoorstelling, Jansen & de Boer
De Bib Leuven Tweebronnen, Leuven
24-11-2024  Vlieg eens vlug, Bram van Beusekom
Theater Ludens, Voorburg
24-11-2024  40rovers, Onder het Buro & TG Griot
SSBU, Utrecht
24-11-2024  Wiegelied, Petite Klassiek
Zinder, tiel
24-11-2024  WIJZER, Dansgezelschap Rafaela
Theater Koningshof, Maassluis
24-11-2024  Badderzee (GROOT), Jeroen Schipper
De Sprong, Volkel
25-11-2024  Laat me met rust, Jasper Smit
Atlas Theater, Emmen
30-11-2024  Hap uit je bed, Bram van Beusekom
Theater het Kruispunt, Barendrecht
1-12-2024  Pakkepapier, Efrem Stein
De Goudse Schouwburg, Gouda
1-12-2024  Pinokkio, Gesneden Koek
De Weijer Boxmeer, Boxmeer
11-12-2024  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Theater de Kattendans, Bergeijk
15-12-2024  Pinokkio, Gesneden Koek
Theater De Lindenberg, Nijmegen
15-12-2024  BOUT, Plan d-
Bijlmerparktheater, Amsterdam
18-12-2024  Kleur!, Petite Klassiek
Theater De Storm, Winterswijk
18-12-2024  DiscoDip, Efrem Stein
Schouwburg en Congrescentrum Orpheus, Apeldoorn
22-12-2024  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Theater De Schalm, Veldhoven
23-12-2024  Tadadaaa!!, Drumdrumdrum
De Nobelaer, Etten-Leur
27-12-2024  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Maaspodium, Rotterdam
28-12-2024  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Cultura Ede, Ede
28-12-2024  Zirkoes Fantaztika, Heer Otto
Huis van Ermelo, Ermelo
29-12-2024  Kerstconcert - Grote klokken zeggen Bim Bam (2020), Krulmuziek
ZIMIHC - Theater Zuilen, Utrecht
30-12-2024  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Bibliotheek Utrecht Neude, Utrecht
30-12-2024  Op Jacht, Tijgerorkest | Stichting Music to the Youth
De Nobelaer, Etten-Leur
2-1-2025  Het zonnetje in huis, Oortwolk
't Speelhuis, Helmond
4-1-2025  SNURK, Jansen & de Boer
Stichting TOP Bemmel, Bemmel
5-1-2025  Laboratorium EINSTEIN en de stinkstad, Heer Otto
Stadstheater de Bond, Oldenzaal
5-1-2025  Peter zonder wolf, Mark Van Vliet
Podium Hoge Woerd, De Meern
5-1-2025  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
DOK6 Theater, Panningen
5-1-2025  REIS, Krulmuziek
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
7-1-2025  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Speellokaal Katwijk - Rijnsburg, Rijnsburg
9-1-2025  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Speellokaal Katwijk - Rijnsburg, Rijnsburg
10-1-2025  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Speellokaal Katwijk - Rijnsburg, Rijnsburg
12-1-2025  SNURK, Jansen & de Boer
Schouwburg Odeon, Blijmarkt, Zwolle
13-1-2025  SNURK, Jansen & de Boer
Schouwburg Odeon, Blijmarkt, Zwolle
13-1-2025  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Theaters Tilburg, Tilburg
13-1-2025  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Speellokaal Katwijk - Rijnsburg, Rijnsburg
14-1-2025  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Speellokaal Katwijk - Rijnsburg, Rijnsburg
14-1-2025  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Theaters Tilburg, Tilburg
15-1-2025  Vlieg eens vlug, Bram van Beusekom
Theater De Storm, Winterswijk
16-1-2025  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Speellokaal Katwijk - Rijnsburg, Rijnsburg
18-1-2025  SNURK, Jansen & de Boer
Parkstad Limburg Theaters, Heerlen
18-1-2025  Kleur!, Petite Klassiek
Bibliotheek Westland | 's-Gravenzande, 's-Gravenzande
19-1-2025  T-rex Triade, Onder het Buro & Milan Boele van Hensbroek
Cultura Ede, Ede
19-1-2025  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
21-1-2025  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Speellokaal Katwijk - Rijnsburg, Rijnsburg
21-1-2025  Gratis Geld, Mark & Edo
Walburg College, Zwijndrecht
23-1-2025  Een ongelofelijk belangrijk en waargebeurd verhaal over geluk enzo, Wildpark i.s.m. Eric Mijnster
Walburg College, Zwijndrecht
23-1-2025  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
Theater Koningshof, Maassluis
24-1-2025  SNURK, Jansen & de Boer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
25-1-2025  SNURK, Jansen & de Boer
SSBU, Utrecht
25-1-2025  Hap uit je bed, Bram van Beusekom
Theater en Filmhuis de Cirkel, Heemskerk
26-1-2025  Pinokkio, Gesneden Koek
Theater de Kattendans, Bergeijk
26-1-2025  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Kantine Walhalla, Rotterdam
26-1-2025  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
Stichting Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
27-1-2025  Tadadaaa!!, Drumdrumdrum
Wijkhuis de Bergspil, Roosendaal
27-1-2025  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Speellokaal Leiderdorp, Leiderdorp
28-1-2025  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Speellokaal Leiderdorp, Leiderdorp
28-1-2025  SNURK, Jansen & de Boer
Stadsgehoorzaal Kampen, Kampen
30-1-2025  Tadadaaa!!, Drumdrumdrum
Stichting Cultuurhuis Bovendonk, Roosendaal
30-1-2025  Straks komt er niemand op m'n feestje (8+), Jasper Smit
Speellokaal Leiderdorp, Leiderdorp
30-1-2025  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
Stichting TOP Bemmel, Bemmel
2-2-2025  Vlieg eens vlug, Bram van Beusekom
C Punt, Hoofddorp
2-2-2025  Lange tanden, Theater Popidou
Kantine Walhalla, Rotterdam
2-2-2025  SNURK, Jansen & de Boer
Cultura Ede, Ede
3-2-2025  SNURK, Jansen & de Boer
Cultura Ede, Ede
3-2-2025  Lange tanden, Theater Popidou
Kantine Walhalla, Rotterdam
3-2-2025  Laat me met rust, Jasper Smit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
3-2-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
ECI Cultuur Fabriek, Roermond
3-2-2025  Hap uit je bed, Bram van Beusekom
Theater- en Congrescentrum de Tamboer, Hoogeveen
4-2-2025  Hap uit je bed, Bram van Beusekom
Theater- en Congrescentrum de Tamboer, Hoogeveen
4-2-2025  Lange tanden, Theater Popidou
Kantine Walhalla, Rotterdam
4-2-2025  SNURK, Jansen & de Boer
Cultura Ede, Ede
9-2-2025  SNURK, Jansen & de Boer
Cultuurpodium Groene Engel, Oss
9-2-2025  Tadadaaa!!, Drumdrumdrum
Theater 't Onderdak, Sassenheim
9-2-2025  T-rex Triade, Onder het Buro & Milan Boele van Hensbroek
De Mess, Naarden
10-2-2025  KOLO, Drumdrumdrum
Globe Hilversum, Hilversum
10-2-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
PCO De Grondtoon, Bunschoten
11-2-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
CBS De Ark, Bunschoten-Spakenburg
14-2-2025  & Julia, Groot Gezelschap
Theater Walhalla, Rotterdam
15-2-2025  SNURK, Jansen & de Boer
ZINiN Theater, Nijverdal
16-2-2025  SNURK, Jansen & de Boer
Theater De Lindenberg, Nijmegen
16-2-2025  Rokkerol, Efrem Stein
BREStheater, Brielle
16-2-2025  Wiegelied, Petite Klassiek
Concertgebouw De Vereeniging, Nijmegen
16-2-2025  Fa so la ti doos, Cie Selderie
Inter Amicos, Dordrecht
17-2-2025  Laat me met rust, Jasper Smit
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
17-2-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Theater de Leest, Waalwijk
18-2-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Theater de Leest, Waalwijk
19-2-2025  PADABOOM!, Drumdrumdrum
Theater De Hofnar, Valkenswaard
21-2-2025  Ik heb, ik heb, wat jij niet hebt, Wildpark
Maaspodium, Rotterdam
23-2-2025  Lach niet, Koek & Ui
Verhalenhuis Haarlem, Haarlem
26-2-2025  Het zand van gisteren, Jansen & de Boer
Cultureel Centrum Evertshuis, Bodegraven
26-2-2025  KOLO, Drumdrumdrum
Maaspodium, Rotterdam
26-2-2025  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Stichting Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
1-3-2025  Het zonnetje in huis, Oortwolk
SSBU, Utrecht
1-3-2025  Don Quichot, Gesneden Koek
CulturA & Zo, Nootdorp
2-3-2025  Het vlindereffect, Nochem & van Oers (stichting Tarakk)
De Reggehof, Goor
2-3-2025  T-rex Triade, Onder het Buro & Milan Boele van Hensbroek
Maaspodium, Rotterdam
7-3-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Speellokaal Hoeksche Waard,
9-3-2025  Klassiek voor Kleintjes, Krulmuziek
't Mozaïek, Wijchen
9-3-2025  Het zonnetje in huis, Oortwolk
Theater de Kamers, Amersfoort
9-3-2025  Rokkerol, Efrem Stein
Zinder, tiel
9-3-2025  Het zand van gisteren, Jansen & de Boer
Schouwburg Hengelo, Hengelo
10-3-2025  Het zand van gisteren, Jansen & de Boer
Kubus, Lelystad
10-3-2025  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
PCO De Grondtoon, Bunschoten
10-3-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Speellokaal Binnenmaas, Binnenmaas
10-3-2025  Laat me met rust, Jasper Smit
Theater Vianen, Vianen
10-3-2025  & Julia, Groot Gezelschap
CC De Horst, Venhorst
11-3-2025  Laat me met rust, Jasper Smit
Theater Vianen, Vianen
11-3-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Speellokaal Binnenmaas, Binnenmaas
11-3-2025  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Christelijke Basisschool de Wegwijzer, Bunschoten-Spakenburg
11-3-2025  Het zand van gisteren, Jansen & de Boer
Kubus, Lelystad
12-3-2025  Het zand van gisteren, Jansen & de Boer
Kubus, Lelystad
12-3-2025  Wiegelied, Petite Klassiek
Theater Walhalla, Rotterdam
13-3-2025  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
CBS De Ark, Bunschoten-Spakenburg
14-3-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Speellokaal Hoeksche Waard,
16-3-2025  Vis Vos Vogel, Jeroen Schipper
De Mess, Naarden
16-3-2025  T-rex Triade, Onder het Buro & Milan Boele van Hensbroek
Stichting Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
17-3-2025  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Werkplaats Kindergemeenschap, Bilthoven
17-3-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Speellokaal Pijnacker-Nootdorp, Pijnacker
17-3-2025  Laat me met rust, Jasper Smit
SO Noorderlicht, Zeist
18-3-2025  Laat me met rust, Jasper Smit
Het KunstenHuisIdea, Zeist
18-3-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Speellokaal Pijnacker-Nootdorp, Pijnacker
18-3-2025  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Montessorischool Bilthoven, Bilthoven
18-3-2025  Spaghetti alla Callas, Petite Klassiek
Kunstwerk! Liemers, Zevenaar
19-3-2025  Spaghetti alla Callas, Petite Klassiek
Kunstwerk! Liemers, Zevenaar
20-3-2025  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Groen van Prinstererschool, De Bilt
20-3-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Theater de Schuur, Zevenbergen
20-3-2025  Laat me met rust, Jasper Smit
Het KunstenHuisIdea, Zeist
23-3-2025  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Theater De Lindenberg, Nijmegen
23-3-2025  T-rex Triade, Onder het Buro & Milan Boele van Hensbroek
Kantine Walhalla, Rotterdam
24-3-2025  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Basisschool De Regenboog, De Bilt
24-3-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Speellokaal Pijnacker-Nootdorp, Pijnacker
25-3-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Speellokaal Pijnacker-Nootdorp, Pijnacker
25-3-2025  Badderzee (klein), Jeroen Schipper
Martin Luther Kingschool, Maartensdijk
27-3-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Speellokaal Pijnacker-Nootdorp, Pijnacker
28-3-2025  Behoorlijk Boos, Oortwolk
Speellokaal Pijnacker-Nootdorp, Pijnacker
30-3-2025  Vlieg eens vlug, Bram van Beusekom
Perron 3, Rosmalen
30-3-2025  T-rex Triade, Onder het Buro & Milan Boele van Hensbroek
Jeugdtheater Harderwijk, Harderwijk
1-4-2025  Anne, 12 jaar, wordt een groot succes, Wildpark i.s.m. Anne van der Steen
Stichting TOP Bemmel, Bemmel
1-4-2025  De vreselijk vieze voorstelling, Onder het Buro & Milan Boele van Hensbroek
Theater Dakota, Den Haag
2-4-2025  Vlieg eens vlug, Bram van Beusekom
Theater Zuidplein, Rotterdam
3-4-2025  Laat me met rust, Jasper Smit
De Eendrachtshoeve, Zuid-Beijerland
3-4-2025  Chocokrokodil, Jeroen Schipper
Speellokaal Midden-Delfland, Midden-Delfland
6-4-2025  Het zand van gisteren, Jansen & de Boer
Theater Koningshof, Maassluis
6-4-2025  De vreselijk vieze voorstelling, Onder het Buro & Milan Boele van Hensbroek
Stichting TOP Bemmel, Bemmel
6-4-2025  Het vlindereffect, Nochem & van Oers (stichting Tarakk)
Stichting 't Schouw, Reusel
7-4-2025  Het vlindereffect, Nochem & van Oers (stichting Tarakk)
Parkvilla Theater, Alphen aan den Rijn
7-4-2025  Mooi voor schut, Oortwolk
WSKO Mariaschool, Wateringen
7-4-2025  Chocokrokodil, Jeroen Schipper
Speellokaal Bergambacht, Bergambacht
8-4-2025  Chocokrokodil, Jeroen Schipper
Speellokaal Bergambacht, Bergambacht
8-4-2025  Chocokrokodil, Jeroen Schipper
Nederlek, Krimpenerwaard
8-4-2025  Mooi voor schut, Oortwolk
De Ouverture, Naaldwijk
9-4-2025  Het Babyconcert, Krulmuziek
Musis, Arnhem
9-4-2025  Tadadaaa!!, Drumdrumdrum
Stichting Cascade, Hendrik-Ido-Ambacht
10-4-2025  Mooi voor schut, Oortwolk
Openbare Basisschool (OBS) De Vlieten, De Lier
10-4-2025  Laat me met rust, Jasper Smit
De Drie Lelies, Puttershoek
13-4-2025  Mooi voor schut, Oortwolk
Maaspodium, Rotterdam
13-4-2025  De vreselijk vieze voorstelling, Onder het Buro & Milan Boele van Hensbroek
BREStheater, Brielle
13-4-2025  Tadadaaa!!, Drumdrumdrum
Podium Boxtel, Boxtel
13-4-2025  Het zand van gisteren, Jansen & de Boer
Posthuis Theater, Heerenveen
13-4-2025  De verwende prinses, Theater Popidou
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
13-4-2025  FERM, Wildpark
Theater de Kamers, Amersfoort
14-4-2025  Het zand van gisteren, Jansen & de Boer
Posthuis Theater, Heerenveen
14-4-2025  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
ZINiN Theater, Nijverdal
14-4-2025  Chocokrokodil, Jeroen Schipper
Nederlek, Krimpenerwaard
14-4-2025  Het vlindereffect, Nochem & van Oers (stichting Tarakk)
Parkvilla Theater, Alphen aan den Rijn
15-4-2025  Het vlindereffect, Nochem & van Oers (stichting Tarakk)
Zalencentrum Rehoboth (Het Hart van Berkel), Berkel en Rodenrijs
15-4-2025  Mooi voor schut, Oortwolk
Theaters Tilburg, Tilburg
15-4-2025  Anne, 12 jaar, wordt een groot succes, Wildpark i.s.m. Anne van der Steen
Munttheater Weert, Weert
15-4-2025  Chocokrokodil, Jeroen Schipper
Maasland, Maasland
15-4-2025  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
ZINiN Theater, Nijverdal
16-4-2025  Mooi voor schut, Oortwolk
Theaters Tilburg, Tilburg
28-4-2025  De vreselijk vieze voorstelling, Onder het Buro & Milan Boele van Hensbroek
Theater Zuidplein, Rotterdam
29-4-2025  Ik heb een heel vies woord geleerd!, Jasper Smit
Zinder, tiel
30-4-2025  Mooi voor schut, Oortwolk
Theater De Hofnar, Valkenswaard
4-5-2025  De vreselijk vieze voorstelling, Onder het Buro & Milan Boele van Hensbroek
De Reggehof, Goor
11-5-2025  De vreselijk vieze voorstelling, Onder het Buro & Milan Boele van Hensbroek
De Smeltkroes, Maarheeze
12-5-2025  Er was weer... Roodkapje, THINK
Nieuwkoop, Nieuwkoop
12-5-2025  Ietsmetnefiets, Cie Selderie
Muziekhuis Oudewater, Oudewater
13-5-2025  Ietsmetnefiets, Cie Selderie
Jenaplanschool Het Spoor, Zeist
13-5-2025  Er was weer... Roodkapje, THINK
Liemeer, Zevenhoven
13-5-2025  Er was weer... Roodkapje, THINK
Liemeer, Zevenhoven
16-5-2025  Er was weer... Roodkapje, THINK
Speellokaal Rijnwoude, Rijnwoude
18-5-2025  Pluizenaar, Mark Van Vliet
Westlandtheater De Naald, Naaldwijk
19-5-2025  40rovers, Onder het Buro & TG Griot
DOK6 Theater, Panningen
19-5-2025  Ietsmetnefiets, Cie Selderie
Dokter C.P. van Leersumschool, Zeist
19-5-2025  Er was weer... Roodkapje, THINK
Speellokaal Rijnwoude, Rijnwoude
19-5-2025  Hap uit je bed, Bram van Beusekom
Theater Tiliander, Oisterwijk
20-5-2025  Hap uit je bed, Bram van Beusekom
Theater Tiliander, Oisterwijk
20-5-2025  Er was weer... Roodkapje, THINK
Ter Aar, Ter Aar
20-5-2025  Ietsmetnefiets, Cie Selderie
De Stuifheuvel, Zeist
23-5-2025  Er was weer... Roodkapje, THINK
Ter Aar, Ter Aar
25-5-2025  40rovers, Onder het Buro & TG Griot
Theater Zuidplein, Rotterdam
28-5-2025  Herman, we have een probleem!, De Hermannen
Schouwburg & Filmtheater Agnietenhof, Tiel
29-6-2025  Rare Snuitert, Onder het Buro & Ayla en Willemijn
Theater de Kamers, Amersfoort